Dy Nuse, Nje Dhender… Seriali me i ri thyen rekorde shikueshmerie dhe shume vlersime pozitive (Foto)

0

Alsat-M bëri një fillim të shkëlqyeshëm kete jave me serialin me te ri Zemer e Plagosur (Kalp Yarasi), ku edhe fitoi nje shikueshmeri te madhe dhe vlersime shume pozitive ne mediat sociale.

Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran dhe Toprak Can Adıgüzel marrin pjesë në rolet kryesore në “Zemer e Plagosur”. Tek këta emra; Shoqërojnë emra si Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Meltem Gülenç, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Çardak, Zehra Yılmaz, Kemal Burak Alper.

Një histori dashurie në Antakia

Temaatika e serialit Zemer e Plagosur tërhoqi vëmendjen e publikut, e cila shenoi nje shikueshmeri tejet te larte dhe vlersime pozitive neper media sociale. Seriali ka të bëjë me një histori dashurie që prek zemrat. Ajshe dhe Ferit, të cilët u bashkuan në një martesë të rreme në mes të dy familjeve me rrënjë të thella që jetojnë në Antakia, tashmë janë bërë një nga çiftet më të admiruar të verës.

Per me teper ne portalin tone cdo dite do i kemi epizodet e reja ne kohe rekorde, dhe foto dhe lajme te ndryshme te castit ku do te mundohemi te ju informojme ne lidhje me ngjarjet qe do te ndodhin ne kete super serial.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *