Floke te kuqe dhe elegante…Kjo eshte gruaja e Osmanit ne jeten reale! (Foto)

0

Një nga serialet më të shikuara për momentin në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni, padyshim se është ‘Beni Affet’ apo siç e ka emrin në shqip ‘Më fal’.

Personazhet e këtij seriali kanë arritur që për një kohë të shkurtër të fitojnë zemrat e publikut.

Një nga personazhet kryesore të kësaj telenovele është edhe Osman Kozan, emri i vërtetë i të cilit është Nusret Şenay i cili në këtë serial ka një familje të madhe dhe është i martuar me Zühre Kozan.

Për jetën private aktori turk është mjaft i rezervuar dhe nuk tregon shumë, por që kohëve të fundit është bërë mjaft aktiv në rrjetet sociale dhe publikon foto edhe me gruan e tij e cila është shumë simpatike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *