Seriali O Kiz / Ajo vajzë vazhdon të tërheqë vëmendjen

0

Seriali O Kiz / Ajo vajzë, i cili transmetohet në ekranin e Kanal D mbrëmjeve të së mërkurës, është një produksion shumë i mirë për të krijuar audiencën e vet.

Të gjithë fansat zbulojnë duke shpërndarë në rrjetet sociale se Erkan Petekkaya ka mbajtur një recital aktrimi me personazhin e Kadirit në serialin O Kiz / Ajo vajzë, i cili arriti t’i rezistojë shikueshmërisë mesatare në këtë ditë “të vështirë”. Teksa seriali O Kiz vazhdon rrugëtimin e tij në ekran me episode pa frymë, fuqia e historisë zbulohet edhe një herë. Ndër produksionet shumë të rëndësishme si Kurulus Osman, Gecenin Ucunda, Tuzak Bir Peri Masali dhe Hayat Bugun, seriali O Kiz / Ajo vajzë arriti të gjejë audiencën e tij.

Sezin Akbasogullari, e cila ka tërhequr vëmendjen në serial, sërish tregon talentin e saj me personazhin e Sitarës. Dilin Doger ishte mjaft e lidhur me personazhin e Zeynep. Episodi i gjashtë i serialit, i cili i jep publikut një kënaqësi të mahnitshme shikimi, u karakterizua nga hyrja e Zeynep në botën e rrjeteve sociale, vështirësia e Ozanit për ta pranuar atë dhe dhurata e Sitarës për jetën e re të Zeynep. Ngritja e shpejtë e Zeynep-it në botën dixhitale dhe gjesti madhështor i Sitares ndaj saj ishin në rendin e ditës dhe të gjitha ekuilibrat filluan të ndryshojnë. Zeynep, e cila ishte para objektivit të regjistrimit, mori një llogari të re në rrjetet sociale dhe u gjend në një botë krejtësisht tjetër.

Krahas këtij episodi të serialit është përfolur edhe në rrjetet sociale. Skenat në të cilat Ozan ra në fund dhe Zeynep u ngrit shpejt u bënë rend i ditës në rrjetet sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *