Nga kjo e premte nis lufta e madhe – Yali Capkini vs Kizilcik Serbeti

0

Kur bëhet fjalë për serialet turke të së premtes mbrëma, seriali Yali Capkini po përflitet gjithnjë e më shumë. Me Afro Saracoglu dhe Mert Ramazan Demir në rolet kryesore, seriali fitoi shpejt rëndësi me historinë e tij dhe njohjen e madhe të audiencës.

Për sa i përket vlerësimit më të mirë të sezonit për një serial të ri, Yali Capkini ka bërë një punë të shkëlqyer në një kohë të shkurtër. Fakti që seriali Yali Capkini mund të arrijë vlerësime dyshifrore, ashtu si Gonul Dagi, bëri që të premten të gjithë serialet në konkurs të jenë dukshëm më pak të ndjekur.

Seriali Show TV i quajtur Kizilcik Serbeti / Sherbet boronicë tingëllon gjithashtu shumë ambicioz dhe pengesa më e rëndësishme për momentin duket të jetë ky edicion i mrekullueshëm i serialit Yali Capkini. Të premten në mbrëmje, pati një rënie serioze të shikueshmërisë së serialeve televizive Arka Sokaklar, Yalniz Kurt / Ujku i vetmuar, Kasaba Doktoru / City Doctor dhe Iyilik / Dobrota. Shkak për këtë duket se është rezultati i mrekullueshëm i serialit Yali Capkini.

Nga kjo e premte e datës 28 tetor, në këtë garë do të marrë pjesë edhe Show TV me serialin Kizilcik Serbeti / Sherbet me boronicë. Duke marrë parasysh ndikimin e serialit në rrjetet sociale dhe mjedisin mediatik që ka krijuar deri tani, pritet të marrë një vlerësim të mirë. Megjithatë, nuk do të jetë e lehtë për projektin Kizilcik Serbeti të fitojë rëndësi, pasi seriali Yali Capkini tërhoqi një audiencë të madhe.

Se cili projekt do të fitojë zemrat e publikut do ta zbulojmë qysh këtë të premte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *