Hande Ercel rikthehet roleve ne serial (Foto)

0

Aktorja turke Hande Ercel është pikasur nga mediat në lagjen Etiler. Me atë rast ajo ka dhënë një intervistë të re, të shkurtër.

Tema kryesore e intervistës së re të dhënë nga Hande ishte puna e saj e re e mundshme, pra roli i saj në një serial apo film të ri. Një nga gazetarët e pyeti aktoren bukuroshe se kur do të rikthehet me një projekt të ri. Ercel kishte një përgjigje të gatshme dhe deklaroi: “Pres kohën e duhur dhe projektin e duhur”. Skenari duhet të më bindë”. Kështu mesa duket aktorja ende nuk e ka zgjedhur projektin e saj të ri.

Më herët u tha se Hande Ercel duhej të ishte një nga aktoret kryesore të serialit El Turco, i cili po realizohet për platformën dixhitale Disney Plus, xhirimet e të cilit kanë nisur dhe në të cilin rolin kryesor e luan Can Yaman. . Ai bashkëpunim nuk ndodhi dhe në fakt asnjëherë nuk morëm informacion zyrtar se ishte i vërtetë. Nuk do të ishte çudi nëse i gjithë lajmi është një pjellë e imagjinatës së mediave turke. Në fund të fundit, nuk do të ishte hera e parë.

Hande Ercel nuk u shfaq në projekte të reja pas përfundimit të serialit Sen Cal Kapimi/Trokitni në derën time, në të cilin ajo luajti rolin kryesor me Kerem Bursin. Më saktësisht, aktorja gëzon famën botërore të këtij seriali, kalon kohë me mbesën e saj e cila ka probleme shëndetësore, por bën edhe xhirime reklamuese dhe fotosesione për markat e të cilave ajo është fytyra. Fotoja e fundit e postuar nga Ercel në Instagram është nga një sesion fotografik për Atasay Jewelry dhe Marie Claire Turkiye.

Ja postimi i lartpërmendur që merr një numër të madh pëlqimesh dhe komentesh pozitive.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *