Seriali i përfunduar Kusursuz Kiraci / Qiramarrësi i përsosur

0

Seriali Kusursuz Kiraci / Qiramarrësi Perfekt në Fox TV filloi me shpresa të mëdha, por u vendos që të transmetoheshin 6 episode! Kanali mori një vendim për serialin, i cili ka nisur xhirimet disa muaj më parë dhe që pritej të shfaqej si serial veror, vendosi ta transmetonte në sezon.

Seriali me Serkay Tutuncu dhe Dilan Cicek Deniz është në ekran që nga shtatori. Megjithatë, vendimi përfundimtar u mor kur vlerësimet ishin më të ulëta se sa pritej!

Kanali i dha fund serialit, i cili u transmetua të martën mbrëma, sepse mori vlerësime shumë të ulëta në krahasim me serialet rivale dhe nuk mund të ishte as në top 10 në renditje! Ky vendim përfundimtar bëri që shumë njerëz të ndihen “të padrejtë” për shumë njerëz që ndoqën tema të ndryshme me aktorë të suksesshëm!

Por për projektin Kusursuz Kiraci, i cili nuk mundi të krijonte audiencën e pritur, televizioni Fox mori shpejt një vendim përfundimtar. Me këtë vendim, ata që ndoqën serialin, episodi i fundit i të cilit u transmetua mbrëmjen e së martës, protestuan në rrjetet sociale.

Finalja e serialit turk Kusursuz Kiraci / Qiramarrësi i përsosur ishte vërtet emocionues! Rezulton se Mona, e sjellë në jetë nga Dylan Cicek Deniz, është në fakt një person i traumatizuar rëndë. Edhe pse Mona u kuptua se kishte ndezur zjarrin, Layla u kuptua si një ëndërr, siç parashikuan shumë shikues. Mona humbi shoqen e saj Leila në një zjarr teksa qëndronte në jetimore. Që atëherë, ai ka jetuar në ëndrrat e tij. Rezulton se vrasësi në banesë ka qenë një zonjë!

Mona e ka goditur Jakupin në kokë dhe i ka vënë flakën objektit duke e lënë pa ndjenja. Ndërsa Lejla mendohej se i kishte bërë të gjitha këto, u zbulua se Mona kishte një personalitet të ndarë dhe se ajo ishte përgjegjëse për zjarret.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *