Dihet kur fillon seriali turk Gecenin Ucunda | Në fund të natës (Video)

0

Dje kemi shkruar për faktin se fansat e Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu janë të shqetësuar për (mos)transmetimin e serialit Gecenin Ucunda | Në fund të natës. Ata nuk kanë më arsye për t’u shqetësuar.

Seria Gecenin Ucunda | Në fund të natës është e veçantë për Neslihan Atagul, Kadir Dogulu dhe fansat e tyre. Çifti i njohur do të shfaqen së bashku në rolin kryesor pas tetë vitesh. Përveç kësaj, kompania e themeluar nga Dogulu ka një rol të rëndësishëm në prodhimin e këtij projekti. Pas serialit Fatih Harbiye, Neslihan dhe Kadir janë sërish në rolet kryesore si çift dhe kjo gjë i ka gëzuar fansat e tyre. Fansat e çiftit ishin pak të shqetësuar se nuk kishte asnjë informacion se kur do të fillonte seriali.

Më në fund ka mbërritur konfirmimi zyrtar për premierën e këtij seriali të ri turk. Episodi i parë do të transmetohet të mërkurën më 5 tetor. Seria Gecenin Ucunda | Në fund të natës do të transmetohet në Star TV. Transmetimi i të mërkurave sjell konkurrencë vërtet të fortë dhe seriale shumë të mira për kundërshtarët në betejën për vlerësim.

Të mërkurën seriali Kurulus Osman që nis edhe në tetor O Kiz | Ajo vajza, Bir Peri Masali | Përralla që nisi këtë të mërkurë dhe Mukkemel Eslesme | Një çift perfekt, që nuk është realisht një rival serioz. Mbetet për t’u parë se si do të ecë seriali Gecenin Ucunda në këtë kompeticion.

Nuk ka dyshim se Atagul dhe Dogulu kanë një numër të madh fansash, por duhet edhe një komplot vërtet i mirë dhe interesant në serial për rezultate të dukshme shikueshmërie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *