Irem Helvacioglu flet për jetën e saj të dashurisë dhe pajtimin me të dashurin e saj (Foto)

0

Aktorja turke Irem Helvacioglu, përveç që është në rendin e ditës me punën e saj, është kthyer në një emër që ndahet shpesh në mediat tabloide për jetën e saj private. Herë pas here aktorja del në pah me jetën e saj të dashurisë.

Irem Helvacioglu, e cila mori rolin kryesor në serialin dixhital Kacis / Escape, projekti inaugurues i Disney Plus, ishte gjithashtu në program me filmin Eflatun në kinema. Aktorja të cilën e pamë sezonin e kaluar në serialin Annenin Sirridir Cocuk / Fëmija është sekreti i nënës, në sezonin e ri do të punojë në xhirimet e serialit Cennet’in Cocuklari / Fëmijët e qiellit.

Irem Helvacioglu është shpesh në axhendë për shkak të jetës së tij private, përveç biznesit. Aktorja, e cila mori vëmendjen duke u ndarë me të dashurin e saj të fundit, Yolac Oskan, më vonë njoftoi se ata ishin pajtuar duke i zgjidhur gjërat.

Helvacioglu u tha mediave:

“Kemi pasur disa mosmarrëveshje. Ne folëm për mosmarrëveshjet tona, ju mendoni më logjikisht dhe më arsyeshëm kur jeni të ndarë. Menduam se mund t’i mposhtnim. Në fakt, nuk kishte asgjë për të cilën nuk mund të biem dakord së bashku. Por kishte disa gjëra, ne folëm për to. Ne vendosëm që ka situata ku duhet të qëndrojmë në botën tonë të brendshme dhe t’i japim njëri-tjetrit pak më shumë mundësi.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *