Neslihan Atagul fitoi shumë zemra me një deklaratë të re

0

Çifti i njohur i aktrimit Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu tani po bëjnë shumë përpjekje për projektin Gecenin Ucunda / Në fund të natës, në të cilin të dy luajnë rolin kryesor dhe janë partnerë në produksion.

Ata synojnë të vazhdojnë serialin, i cili transmetohet në Star TV të martën në mbrëmje, deri në fund të sezonit. Nuk dihet nëse shikueshmëria e ulët do të bëjë të mundur arritjen e këtij qëllimi, por çifti i njohur thonë se po bëjnë më të mirën dhe presin mbështetjen e publikut. Kadir Dogulu njihet për fjalitë më të mira në intervistat për shtyp dhe Neslihan Atagul më së shumti i pëlqen t’ia lë fjalën burrit të saj. Aktorja i ka dhënë një përgjigje të thjeshtë por shumë efektive një pyetjeje rreth serialit në daljen nga një event që mori pjesë një ditë më parë.

Neslihan Atagul, e cila deklaroi se dëshiron që të gjitha projektet në sektor të jenë të mira, jo vetëm seriali Gecenin Ucunda / Në fund të natës, tha se nuk e shikon individualisht, por dëshiron që industria të jetë mirë në përgjithësi. Me këto fjalë aktorja ka theksuar se të gjithë kanë bërë shumë përpjekje dhe se bëhet fjalë për njerëzit që sjellin bukë në shtëpitë e tyre dhe me këto deklarata aktorja ka treguar se çfarë personi është.

Atagul fitoi edhe një herë zemrat duke thënë se nuk e ndan serialin dhe se dëshiron që të gjithë të jenë mirë. Ja fjalët e thjeshta por domethënëse të aktores: “Ka një përpjekje të madhe, sigurisht. Të gjithë po përpiqen vërtet të bëjnë më të mirën. Nuk ka të bëjë vetëm me biznesin tonë. Të gjithë bëjnë një përpjekje shtesë. Të gjithë duan që puna e tyre të jetë shumë e mirë. Unë nuk i ndaj gjërat në të mira apo të këqija. Shpresoj që të gjithë të shpërblehen. Sepse është shumë mundim dhe të gjithë janë vërtet të shqetësuar për të sjellë bukë në shtëpinë e tyre në një moment. Jemi në humor shumë të mirë në xhirime dhe kemi marrëdhënie të mira me ekipin. Cdo gje eshte ne rregull.” .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *