Yagmur Tanrisevsin shkëlqen në një reklamë të një marke me famë botërore

0


Aktorja bukuroshe Yagmur Tanrisevsin doli në ekran me serialin Kalp Yarasi ATV, sezonin e kaluar.

Seriali, në të cilin Tanrisevsin mori rolin kryesor me Gokhan Alkan, u vlerësua. Me bashkëpunimin e Yagmur Tanrisevsin, i cili përveç aktrimit është i interesuar edhe për dizajn, dolën në plan të parë promovime të ndryshme, duke përfshirë pllaka qeramike, dizajn këpucësh dhe fustanesh. Aktorja, e cila ka rënë në sy edhe me dizajne të ndryshme si pjesë e projekteve të përgjegjësisë sociale, është përmendur së fundmi me një tjetër zhvillim interesant.

U përfol se Yagmur Tanrisevsin është fytyra e markës me famë botërore Versace dhe se do të ketë një xhirim me veshjet e reja sezonale të markës. Befasi ishte edhe fakti që aktorja e suksesshme bëri një zhvillim që këtë herë do të tërheqë vëmendjen në mbarë botën si modele! Tanrisevsin, përfaqësuesi i parë i kësaj marke në Turqi, së fundmi doli para kamerave në Stamboll. Në të njëjtën kohë, ishte në rendin e ditës që aktorja të shkonte në Itali dhe të merrte pjesë në xhirimet atje. Gjithashtu pretendohet se aktorja ka marrë 500 mijë euro (9 milionë e 600 mijë TL) për filmimin e reklamës.

Dhe një nga fotot e Yagmur Tanrisevsin, të realizuara për Versace, gjeti rrugën e saj në media! Në foton të cilën fansat e saj e ndjekin me shumë kureshtje në rrjetet sociale, shihet aktorja duke pozuar me kostum të bardhë. Kjo video e parë nga xhirimet e produkteve të sezonit të ri të markës Versace u përhap me shpejtësi në rrjetet sociale. Fansat e saj gjithashtu komentuan me shumë admirim për figurën e bukur të Yagmur dhe qëndrimin e saj si model.

Aktorja merr vlerësime nga fansat e saj për bukurinë, hirin dhe personalitetin e saj të ngrohtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *