Sinani takon dashurine e pare pas 20 viteve! Cka do te ndodh ne epizodin e radhes! (Video)

0

Super seriali Zemer e Plagosur vazhdon me epizodet mahnitese edhe ditet ne vijim… Pas roleve kryesore qe jane Feirti dhe Ajsheja, ne sfond shohim edhe personazhet tjera qe kane jetet e tyre me fshehtesira te ndryshe…Ne epizodin e radhes vellau Feritit do te takoj dashurine e pare..Me poshte shihni videon…

Opsioni i dyte

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *