Gyzeli nga seriali Me Fal qenka fejuar ne jeten reale, ky eshte bukuroshi që i morri zemren shhikoni sa cift perfekt! (Foto)

0

Në pritje të ditës së serialit të ri të përditshëm, Më Fal, që do të transmetua në ekranet e ATV-së, aktorët dhe personazhet që do të marrin pjesë në serial kanë nisur të bëhen kambanë.

Një nga këta personazhe është personazhi i Gyzel në serial.

Emri i vërtetë i aktores që luan personazhin e Gyzel është Cansu Yilmaz. Pra, kush është Cansu Yilmaz? Le të njihemi.

Më Fal Kush është Gyzel
Cansu Yilmaz, e cila luan personazhin e Gyzel në serial, është një emër i ri në fushën e aktrimit.

Aktorja, e cila ka studiuar në Departamentin e Matematikës në Universitetin e Lindjes së Mesme, iu drejtua këtij profesioni pas shkollimit për aktrim.

Lojtari i vetëm është me origjinë nga Mersini. Emri i nënës së aktores, e cila për shkak të shkollimit vazhdon jetën në Ankara, është Ebru. Ai gjithashtu ka një motër të quajtur Buse.

Aktorja bukuroshe, e cila është e interesuar për shkencën dhe teknologjinë, arsimin dhe kulturën dhe artet, flet anglisht. Ngjyra e syve të lojtarit me flokë bjonde është kafe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *