Sila Turkoglu është aktorja më e pëlqyer turke e periudhës së kaluar (Foto)

0

Shtatëmbëdhjetë vjeçarja Su Burcu Yazgi Coskun, e cila i dha jetë personazhit të Asiya në serialin Kardeslerim / My Brothers, është një nga aktoret më të pëlqyera të periudhës së fundit, sidomos tek brezi i ri!

Në mbështetje të kësaj ai thotë edhe se aktorja e re prej muajsh nuk e ka lënë vendin e parë në listën e aktoreve më të njohura në rrjetet sociale! Së bashku me partnerin e saj në serial, Onur Seyit Yaran, ata kryesuan listën e “aktorëve më të njohur” si emra që tronditën rrjetet sociale. Su Burcu Yazgi Coskun kryesonte listën për një kohë të gjatë me rivalet e saj më të afërta Ozge Yagiz dhe Rabia Soyturk. Mirëpo, me daljen e serialit të ri, këta emra filluan ta humbin vendin në tavolinë.

Emri i parë që u ngrit gradualisht ishte Sila Turkoglu. Turkoglu, i cili ka fituar një bazë të madhe fansash sidomos jashtë vendit pasi ka marrë pjesë në seriale të përditshme si Yemin dhe Emanet, aktualisht është në ekran në serialin Show TV Kizilcik Serbeti / Sherbet boronicë. Kjo përkoi me faktin se Turkoglu filloi të përflitet dukshëm në rrjetet sociale menjëherë pasi u mor vesh se ajo do të luante në këtë serial.

Aktorja shumë shpejt arriti të zërë vendin e parë në listën e Adba.tv të “Aktoreve më të njohura”, ku ndodhet prej disa javësh! Sipas shifrave të përcaktuara nga numri i mesazheve të audiencës gjatë javës 8-14 nëntor, Sila Turkoglu bëri një ndryshim të madh përveç marrjes së fronit nga Su Burcu Yazgi Coskun, e cila nuk e ka humbur vendin e parë në të kaluarën. disa muaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *