Seriali i ri turk Cop Adam dhe Esaret kanë një gjë të përbashkët

0

Turska TV serija Cop Adam koju OGM Pictures priprema već neko vreme i dalje je na dnevnom redu. Susret Engina Altana Duzyatana i Elcin Sangu u glavnim ulogama takođe je doveo seriju u prvi plan na društvenim mrežama.

Si harmonia ashtu edhe energjia e dy aktorëve të suksesshëm tashmë ishin objekt i një kurioziteti të madh. U njoftua se xhirimet e serialit Cop Adam | Krupierët, përgatitjet paraprake të të cilëve kanë nisur prej disa kohësh, kanë nisur një ditë më parë. Ekipi është duke punuar me përpikëri për serialin që do të shfaqet në televizionin Star. Seriali i ri, Cop Adam, nuk do të jetë një serial që shihet shpesh në industrinë televizive turke. Historia e një burri obsesiv që e drejton obsesionin e tij drejt një gruaje do të sjellë, siç është paralajmëruar, diçka të re. Detaji më i rëndësishëm në historinë e këtij seriali të ri turk, i cili spikat edhe si një histori dashurie e personazheve të quajtur Tamer dhe Peri, do të jetë dëshira e një njeriu plot obsesion për të krijuar një botë krejtësisht tjetër. Tamer, i cili do të ndryshojë jetën e tij në një çast, duket i lidhur emocionalisht me gruan në robëri.

Ajo që është interesante është se një serial tjetër po xhirohet me një komplot të ngjashëm ose të paktën me elementë të ngjashëm me të parin. Channel 7, i cili përfundoi serialin e ditës të quajtur Yemin | Betimi në sezonin e katërt, ai i kërkoi kompanisë Karamel Yapim një projekt për një serial të ri të përditshëm. Zgjedhja ra në një serial të quajtur Esaret | Paraburgimi. Është publikuar edhe traileri i parë i serialit të ri televiziv të ditës, i quajtur Esaret. Mahassine Merabet, e lindur në Marok, luan me Cenk Torun në rolet kryesore në këtë projekt. Në trailerin e publikuar të serialit, nuk ka kaluar pa u vënë re mundimi i madh i një gruaje të lidhur me zinxhir dhe të mbyllur në një bodrum nga një burrë.

Sigurisht, ky është vetëm një detaj i përbashkët dhe do të jetë interesante se çfarë rezultatesh do të arrijnë këto dy projekte të reja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *