Onur Seyit Yaran largohet nga seriali Kardeslerim! (Foto)

0

Onur Seiit Yaran u largua nga projekti i serialit televiziv të quajtur Kardeslerim / My Brothers

Episodi 95 i serialit Kardeslerim / Vellezerit e Mi u transmetua më 9 shtator dhe personazhi Doruk vdiq në një aksident automobilistik.

Pas kësaj ndarje, Onur Seyit Yaran mori shumë oferta nga projekte krejtësisht të reja, por fansat e tij e dinë shumë mirë se cili është qëllimi më i madh i aktorit.

Onur Seyit Yaran, i cili dëshiron të marrë pjesë në kinemanë spanjolle dhe po viziton këtë vend për këtë qëllim, prej disa kohësh punon sistematikisht për të mësuar spanjisht.
Ëndrra e Spanjës vazhdon prej disa kohësh

Transmetimi i serialit Kardeslerim në Spanjë dhe interesimi i madh që krijoi, kontribuan ndjeshëm në ëndrrën e aktorit të ri për t’iu bashkuar botës artistike të këtij vendi.

Pritet me padurim se çfarë do të bëjë Onur Seyit Yaran, i cili u bë një personazh shumë i njohur me projektin e tij të serialit televiziv me 3 sezone, Kardeslerim, pasi të largohet nga seriali.

Megjithatë, nuk është e lehtë që një serial turk të ketë shumë sukses jashtë vendit, veçanërisht në Spanjë, ku është në shënjestër dhe të përhapet në një audiencë të gjerë. Në këtë pikë, është e qartë se projekti i serialit Kardeslerim ishte një shans i madh për aktorin e ri.

Nuk dihet se sa do të jetë në rendin e ditës emri i Onur Seyit Yaran në Spanjë pas serialit Kardeslerim, por nga deklaratat që ai ka bërë në intervistat e tij, kuptojmë se ëndrra e aktorit për të qenë në kinemanë spanjolle vazhdon gjithnjë e më shumë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *