Ajshe rikthehet në ekran me serialin e ri “Sakli Kalsin”

0

Projekti i ri i aktores bukuroshe Jagmur Tanrisevsin është paralajmëruar pas serialit “Zemra të plagosura” në të cilin ajo luajti rolin kryesor. Emri i famshëm u përfshi në projektin e O3 Medya “Sakli Kalsin”. Detajet janë këtu…

Së fundi, Jagmur Tanrisevsin, i cili ndau rolet kryesore me Gokan Alkanin në serialin “Zemra të plagosura”, rikthehet në shesh me projektin e tij të ri. Emri i njohur ra dakord me kompaninë O3 Medya për të xhiruar serialin “Sakli Kalsin” për vendet latine. Tanrisevsin i emocionoi shumë fansat e tij me këtë vendim. Ayşe Uner Kutlu është duke shkruar skenarin e produksionit, të cilin do ta drejtojë Volkan Kocaturk.

Aktorja 32-vjeçare do t’i japë jetë personazhit të ‘Hilal’ në spektakël. Në projektin, i cili është planifikuar me 26 episode, përveç Jagmur Tanrishevsin, personazhin e “Onur” do ta luajë Shukru Ozildiz dhe personazhin e “Edze”-s, Esra Bilgic.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *