Kush është Omer nga seriali Per Familjen Time? Sa vjeç është Omeri? (Foto)

0

Jigit Kocak ka lindur në vitin 1995. Ja çfarë duhet të dini për Yigit Kocak, i cili përvojën e parë të aktrimit e pati me serialin Seni Kimler Aldi… Nga është dhe sa vjeç është Yigit Kocak?

Mund të gjeni të gjitha detajet që dëshironi të dini për Yigit Kocak, i cili luan personazhin e Omerit në serialin Per Familje Time, që po transmetohet aktualisht në ekranet e Tv Klan ne Shqiperi dhe ATV te Turqise… Kush është Yigit Kocak? Ku ka lindur, sa vjeç është, shfaqjet televizive dhe filmat ku ka luajtur…

Jigit Kocak ka lindur më 12 tetor 1995 në Samsun. Emri i tij i plotë është Bilal Yigit Kocak. Yigit Kocak, i njohur si Fenomeni i Hardhisë në botën e internetit, vazhdon shkollimin në Universitetin Bahçesehir, Departamenti i Ekonomisë dhe Financës.

Aktori i ri, i cili studioi për aktrim në 3.5 Academy, hyri në karrierën e tij të aktrimit me serialin televiziv të quajtur Senny Kimler Aldi, i cili u publikua në vitin 2017, dhe më pas luajti në serialin televiziv Askush nuk e di në 2019.
Yigit Kocak, i cili i dha jetë personazhit të Omerit në serialin Per Familjen Time (Kardesleri) që po transmetohet aktualisht në ekranet e Tv Klan, është 1.88 metra i gjatë, 76 kilogramë dhe shenja e horoskopit është Peshorja.

Seriali në të cilin luajti Jigit Kocak:
2021 – Kardeslerim (Omer)
2020 – Gel Dese Aşk (Onur)
2019 – Kimse Bilmez (Sinan)
2017 – Seni Kimler Aldı (Mehmet)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *