Ky është burri i vërtetë i “Kaderit” nga seriali ‘Më Fal’! (Foto)

0

Ceren Yalazoğlu është njëra ndër aktoret e serialit turk “Më fal” e cila në rolin e saj si “Kader” njihet si një vajzë që nuk është e kënaqur me jetën e saj provinciale.

24 vjeçarja luan rolin e vajzës së vogël e cila në serial nuk i ka punët mirë me dashurinë apo më mirë të themi dashurohet në njerëz të gabuar. Por, në jetën e saj të përditshme ajo është e martuar dhe duket shumë e lumtur, shkruan rtv21.tv

Ceren Yalazoğlu është njëra ndër aktoret e serialit turk “Më fal” e cila në rolin e saj si “Kader” njihet si një vajzë që nuk është e kënaqur me jetën e saj provinciale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *