Zbulohet kur fillon seriali i ri turk Kralice / Mbreteresha

Zbulohet kur fillon seriali i ri turk Kralice / Mbreteresha

I fokusuar në karrierën e tij dhe përgjithësisht i njohur për preferencat e projekteve të mira, Gokhan Alkan tërhiqet menjëherë në këndin e tij kur mbaron punën.

Ju nuk e shihni atë në tabloidë dhe nuk e vini re në mënyrë të dukshme në rrjetet sociale. Gokhan Alkan, i cili punoi shumë për serialin Kalp Yarasi, në të cilin luajti rolin kryesor me Yagmur Tanrisevsin dhe që kaloi mirë në Antakia, e cila fatkeqësisht së fundmi u shkatërrua nga një tërmet, gjithashtu u tërhoq në jetën e tij të qetë pas finalja e këtij projekti.

Duke vlerësuar projektet që vijnë brenda një viti, aktori ka zgjedhur një të ri dhe nga e mërkura e 22 marsit do të jetë në Kanal D me punën e tij të re. Trembëdhjetë muaj pas serialit Kalp Yarasi, i cili përfundoi në shkurt 2022, Gokhan Alkan këtë herë mori rolin kryesor në serialin e ri dramatik Kralice / Kraljica.

Një histori dramatike me ndikim

Pas një partneriteti shumë të mirë me Yagmur Tanrisevsin, fansat e konsiderojnë si një surprizë shumë të bukur që aktori u fut në një aventurë të re me Burcu Ozberk. Këtë herë do të shikojmë Gokhan Alkan në një histori dramatike me ndikim.

Aktori, i cili përgjithësisht preferon të marrë pjesë në projekte dramatike që shpalosin emocione kaq të forta, e pranon ofertën vetëm pasi ka përvetësuar detajet e secilit rol.

Gokhan Alkan, i cili ka punuar shumë për rolin e tij, do të shfaqet në serialin Queens me personazhin e quajtur Ates, i cili është basketbollist. Historia e Ates, i cili humbi besimin e gruas së tij pas një skandali në të cilin ishte përfshirë, duket se tashmë po i bën përshtypje publikut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *