SHKONI ME POSHTE I KENI 3 OPSIONE (SCROLL DOWN) ↓↓↓

Publikohen pamjet e para nga dasma e fshehtë e Ozcan Deniz

SHKONI ME POSHTE I KENI 3 OPSIONE (SCROLL DOWN) ↓↓↓

Aktori i njohur i “Nusja nga Stambolli” është martuar me të dashurën e tij Feyza Aktan në një ceremoni plotësisht të fshehtë. Çifti kurorëzoi dashurinë e tyre më 8 Mars por vetëm sot është publikuar një video e shkurtër nga ceremonia. Feyza Aktan, 25 vjeç dhe Ozcan Deniz, 45 vjeç janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Aktualisht, Aktan është 7 muajshe shtatzënë. Në ceremoninë e dasmës së tyre ishin të ftuar vetëm familjarë dhe miq shumë të ngushtë.

Leave a Comment

Your email address will not be published.