SHKONI ME POSHTE I KENI 3 OPSIONE (SCROLL DOWN) ↓↓↓

Ozcan Deniz bën realitet ëndrrën e tij – Bëhet baba për herë të parë!

SHKONI ME POSHTE I KENI 3 OPSIONE (SCROLL DOWN) ↓↓↓

Video eshte me poshte
What Is Forex?
The foreign exchange market (forex, FX, or currency market) is a global decentralized market for the trading of currencies. This includes all aspects of buying, selling and exchanging currencies at current or determined prices. In terms of volume of trading, it is by far the largest market in the world, followed by the Credit market.
Check out the video below:
Protagonisti i serialit “Nusja nga Stambolli”, Ozcan Deniz njoftoi disa javë më parë se do të martohej së shpejti me të dashurën e tij, 25 vjeçaren Feyza Aktan. “Do të martohem pasi mezi pres të bëhem baba” -u shpreh aktori për gazetarët. Mesa duket, kjo ëndërr për të është bërë realitet shumë shpejt. Feyza është dy muajshe shtatzanë dhe Ozcan së shpejti do të bëhet baba! Ozcan Deniz dhe e dashura e tij Feyza kanë më shumë se një vit që janë së bashku dhe pritet që së shpejti të finalizojnë dashurinë e tyre.

Leave a Comment

Your email address will not be published.