SHKONI ME POSHTE I KENI 3 OPSIONE (SCROLL DOWN) ↓↓↓

Me këtë veprim, do ta doni akoma më shumë Almeda Abazin!

SHKONI ME POSHTE I KENI 3 OPSIONE (SCROLL DOWN) ↓↓↓

Bukuroshja shqiptare e cila këtë vit është angazhuar në moderimin e “Dancing With the Stars,” mundohet të shfrytëzojë çdo mundësi për të vizituar bashkëshortin e saj në Turqi. Ata janë duke kaluar pak kohë larg njëri-tjetrit për shkak të angazhimeve profesinale, megjithatë Almeda ka treguar se sapo ka një ditë të lirë, menjëherë merr avionin drejt dashurisë së saj. E nëse doni akoma arsye për ta dashur dhe quajtur Almedën një vajzë perfekte, ja ku po ja u japim edhe një. Ajo ka publikuar një video ku shihet duke gatuar një pjatë, të cilën sipas përshkrimit të saj është e preferuara e partnerit të saj. E bukur, e zonja, një amvisë e shkëlqyer, çfarë kërkoni më nga një vajzë?

Leave a Comment

Your email address will not be published.