SHKONI ME POSHTE I KENI 3 OPSIONE (SCROLL DOWN) ↓↓↓

Kapen mat aktorja e njohur turke dhe regjisori 45 vjeçar

SHKONI ME POSHTE I KENI 3 OPSIONE (SCROLL DOWN) ↓↓↓

U përfol në media se regjisori i njohur turk Onur Unlu dhe aktorja Hazar Erguclu kishin nisur një lidhje dashurie. Fillimisht ishin vetëm thashetheme por tani mediat turke raportojnë se çdo gjë është e qartë dhe zërat për një lidhje mes tyre u vërtetuan. Gazetarët e kanë fotogruar çiftin i cili është përpjekur t’i shmangë ata por nuk ja kanë dalë dot. Sipas gecce.com, të ngecur në trafik Hazar dhe Onur nuk mund t’i shpëtonin aparatëve fotografikë. Deri më tani lidhja e tyre ishte mbajtur sekret.


Edhe përpara gazetarëve, dy artistët vendosën të mos komentonin asgjë. Onur Unlu dhe Hazar Erguclu kanë qenë pjesë e projekteve të njëjta si “Dudullu Postası” dhe “Gerçek Kesit: Manyak”.

Leave a Comment

Your email address will not be published.