SHKONI ME POSHTE I KENI 3 OPSIONE (SCROLL DOWN) ↓↓↓

Foto nga adoleshenca e Asli Enver shkakton polemika mes fansave të saj

SHKONI ME POSHTE I KENI 3 OPSIONE (SCROLL DOWN) ↓↓↓

Një foto nga adoleshenca e aktores Asli Enver është shpërndarë në internet dhe ka ngjallur interes tek përdoruesit e rrjeteve sociale e mbi të gjitha fansat e Syrejasë. Gjihtmone ka kuriozitet për të parë ndryshimin që kan pësuar yjet e televizionit dhe ky ishte një nga rastet. Asli në një foto komike me një tullumbac çamçakëzi të shfryre duket normalisht disi ndryshe nga sot. Por ky ndryshim i ka ndarë komentet në dy grupe, në ata që besojnë se ajo është aktorja protagoniste e serialit “Nusja nga stambolli” dhe në ata që mohojne se ajo është ylli i këtij produksioni. Po ju mendoni se ka ndryshuar kaq shumë Asli?

Leave a Comment

Your email address will not be published.