SHKONI ME POSHTE I KENI 3 OPSIONE (SCROLL DOWN) ↓↓↓

Fahriye Evcen shton në peshë, ja nga se vuan aktorja

SHKONI ME POSHTE I KENI 3 OPSIONE (SCROLL DOWN) ↓↓↓

Aktorja Fahriye Evcen, pasi mori kile pas martesës me aktorin Burak Ozcivit, u bë tema kryesore e mediave sepse mendonin që ajo mund të ishte shtatzënë.
Së fundmi, është spekuluar edhe që aktorja është në krizë me bashkëshortin e saj për shkak se kërkon një fëmijë. Në fakt aktorja mendohet se për këtë arsye nuk ka marrë projekte të reja. Këtyre spekullimeve i është përgjigjur kështu: “Tani për tani nuk kam dëshirë të bëhem nënë. Dhe nuk kam pasur asnjë konflikt me bashkëshortin tim në lidhje me këtë temë. Arsyeja e marrjes së kileve të tepërta të aktores së fundmi ka dalë në shesh. Aktorja prej një viti po trajtohet me ilaçe kortizonike për arsye se vuan nga hernia diskale.

Leave a Comment

Your email address will not be published.