Ebru Shahin ka shfaqur një imazh të ri (FOTO)

Ebru Shahin ka shfaqur një imazh të ri (FOTO)

Aktorja e njohur Ebru Sahin është në rolin kryesor në serialin Yuz Yillik Mucize / Mrekullia e njëqind vjet me Birkan Sokullu.

Ndërkohë që pritet me padurim seriali Yuz Yillik Mucize / Mrekullia e njëqindvjeçarit, i cili do të transmetohet të enjten në mbrëmje në Star TV, aktorja që do të luajë personazhin e Harikës do të mirëpresë fansat e saj me një imazh dhe histori krejtësisht të re.

Ebru Sahin, e cila është e emocionuar dhe i rikthehet xhirimeve me një personazh ndryshe pas një historie shumë sfiduese si seriali historik Destan, po fillon një fillim krejt të ri. Aktorja gjithashtu rinovoi imazhin e saj në këtë proces.

Sahin, e cila ndau versionin e saj të fundit në Instagram me flokët e drejtë, mori mijëra pëlqime dhe shumë komente komplimentuese. Cedi Osman, bashkëshorti i Ebrut, ishte ndër të parët që bëri kompliment… Cedi i dërgoi një mesazh të përzemërt gruas së tij me komentin: “Ajo ka një buzëqeshje të ëmbël, sytë i vlejnë një jetë”.

Komente te bukura
Ebru gjithashtu iu përgjigj komentit me emoji zemre dhe ndroje. Edhe fansat e Ebru Sahin kanë bërë mijëra komente duke thënë se u ka pëlqyer shumë versioni i ri i imazhit të saj.

Ndjekësit e saj e komplimentuan duke i thënë: “Bukuria jote lë në hije gjithçka”. Sahin, i cili ka një numër të madh fansash, sidomos jashtë vendit, komentohet shumë nga gjuhë të ndryshme dhe se sa e njohur aktorja është bërë ndërkombëtarisht, shihet nga shumëllojshmëria e këtyre komenteve.

Ebru Sahin, e cila e ka rritur shpejt bazën e fansave në Instagram me 4.2 milionë ndjekës, ka edhe një numër ndjekësish që kanë thënë se preferojnë flokët e saj kaçurrela… Po ju?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *