Naser Rafuna në zi, humbin personin më të dashur të familjes

Ditë zie për aktorin e njohur kosovar, Naser Rafuna. Pak minuta më parë, ai përmes një postimi në profilin e tij në facebook, ka njoftuar se nëna e tij ka ndërruar jetë.

“Nana ime sapo ia dorëzoj shpirtin e saj Krijuesit të Gjithësisë. Varrimi i të ndjerës Nanës time, bëhet sot në varrezat e Dragodanit , kohësisht me namaz të Akshamit në orës 16.30 .Të Allahut Jemi dhe te Ai do të Kthehemi“, ka shkruar aktori në profilin e tij në facebook.

Me të marrë lajmin e dhimbshmë, shumë miq të tij i kanë shprehur ngushllime aktorit të „Çka ka shpija“, për humbjen e nënës së tij, duke i thënë të bëhet i fortë në këto momente të vështira për të.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *