U ndanë Cemre Baysel dhe Aytac Sasmaz?!

0

Aktorët turq Cemre Baysel dhe Aytac Sasmaz, të cilët ndanë rolet kryesore në serialin Baht Oyunu dhe miqësia e të cilëve përfundimisht u shndërrua në dashuri, së fundmi përjetuan një zhvillim befasues në marrëdhënien e tyre.

Çifti, të cilët herë pas here kanë bërë emër me postimet e tyre në rrjetet sociale, kanë bërë unfollow njëri-tjetrin në rrjetet sociale. Kjo lëvizje e dyshes forcoi pretendimet për ndarjen e të dyve.

Aytac Sasmaz, i cili heshti për lajmin e ndarjes me Cemrën, ka publikuar postimin e parë në rrjetet sociale pas këtij lajmi dhe aktori i njohur ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram ku është ulur vetëm në një vend. Nga ana tjetër, Cemre Baysel ka heshtur deri vonë në rrjetet sociale. Aktorja bukuroshe më në fund ndau postimin e saj të parë në llogarinë e saj në Instagram pas lajmit të ndarjes.

Ndarja e Cemra Baysel, e cila publikoi dy foto njëherësh, mori shumë pëlqime dhe komente në një kohë të shkurtër. Edhe pse aktorja e buzëqeshur mori shumë komente në foto, si “Ti je shumë e bukur”, disa nga ndjekësit e saj e kanë pyetur për Aytacin. Nuk kaloi pa u vënë re që çifti, të cilët kanë heshtur për akuzat për ndarje, nuk hoqën fotot e tyre së bashku, ndërsa nuk ndiqnin njëri-tjetrin në llogaritë e tyre në rrjetet sociale.

Nga ana tjetër, Aytac Sasmaz, i cili është parë duke dalë nga një lokal pak ditë më parë, pyetjeve të gazetarëve për këtë temë u është përgjigjur me “nuk dua të flas” dhe nuk e ka mohuar lajmin për pushimin apo prishjen e dashurisë së tyre. marrëdhënie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *