SHKONI ME POSHTE I KENI 3 OPSIONE (SCROLL DOWN) ↓↓↓

1.Info

Auto Added by WPeMatico

“Fahriye është e bukur në çdo lloj mënyrë!”. Deklarata e Burak Ozçivit i emocionoi të gjithë…

Burak Ozçivit dhe Fahriye Evcen prej 4 muajsh janë bërë prindër. Lindja e të birit është shoqëruar me disa kilogramë më tepër për Fahiyen, por fundja kjo është një gjë normale për nënat e reja. Duke qenë personazh publik, një…
Read more