SHKONI ME POSHTE I KENI 3 OPSIONE (SCROLL DOWN) ↓↓↓

Almeda Abazi publikon fotot e ëmbla me të voglin Efehan

SHKONI ME POSHTE I KENI 3 OPSIONE (SCROLL DOWN) ↓↓↓

Para një muaji, bukuroshja shqiptare Almeda Abazi u bë nënë për herë të parë. Ajo dhe bashkëshorti i saj, aktori i famshëm turk Tolgahan Sayisman, vendosën ta quanin djalin e tyre Efehan. Almeda dhe Tolgahan kanë publikuar në rrjetet e tyre sociale foto me vogëlushin, duke ua prezantuar kështu fansave. Ndërkohë ditën e djeshme, Almeda ka bërë një postim shumë të ëmbël në “Instagram”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *